Yıllarca süregelen hayalimizi mevcut bilgi ve birikimlerle birleştirip tasarladığı ürünlere ev dekorasyon ürünlerini de dahil eden firmamız çok kısa bir sürede ürün yelpazesini genişleterek 01 Ocak 2015 tarihinden itibaren "La Passion Home" adıyla alanında güçlü ve lider bir marka olma yolunda ilerlemektedir. İleriki aşamamız ise Bebek Odası Dekorunda ve aksesuarlarında öncü olmaktır.

Tasarımlarımızda kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı amaç edindik. Fiyatlarımızla bütçenize uygun her çeşit ürünü tasarladık, tutku ve azimle başladığımız bu yolda fark yaratarak sürekli kendimizi geliştirip, güvenilir ve dürüst ilkelerle sizler tarafından sevilen ve tercih edilen bir firma olarak yolumuza devam etme arzusundayız.

Yurt çapında isim yapmış ve müşterilerimiz olan önemli markalarla iş birliğimizi daha güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.

Hastane odası, Doğum Günü, Nişan gibi organizasyonlarda kişiye özel konseptlerimiz ile de sizinleyiz.

 

La Passion Home ;2014 Ekim ayında bu işe olan tutkusunu sizlerle paylaşmak amacı ile  başladığı tasarım ürün konseptleri yolunda emin adımlarla ilerleyerek, her gün her dakika 1 adım ileriye gitmeyi hedeflemiştir.


Tamamen sizin istediğiniz renk , koku ve modellerle ürettiğimiz
butik sabunlarımız ve kokulu taşlarımız ile konuklarınıza kalıcı hediyeler sunabilirsiniz.

Ürünlerimizin yapımında kullanılan tüm hammaddeler tedarikçilerimizin titiz çalışmaları ile laboratuvar kontrollünde ve uzman ekipler tarafından üretilmektedir. Ürünlerimiz Kesinlikle alkol içermez. Sabunlarımız ise gliserin ile cilde uygulanabilecek yapıdadır. Kokulu Taş hammaddelerimiz yüksek bir kaliteye sahiptir.

 

Ürünlerimizi sevgi, tutku ve ayrıntılar ile tek tek özenle işleyerek hazırladık. Önce biz beğendik ki sizin beğeninize sunabilelim. Biz beğenmediğimiz ürünü size asla sunmamak ilkesindeyiz.

Unutmayalım ki kalite asla tesadüf değildir.

La Passion Home ; Düğün , Nikah , Nişan , Kına Gecesi , Doğum Günleri , Yeni Doğan , Babyshower , Anneler Günü , Sevgililer Günü gibi özel günleriniz için çok ama çok özel ürünler tasarlamaktadır. La Passion Savon düşlediğiniz hediyeyi sizin için tasarlasın, size de sevdiklerinizin yüzündeki keyifli gülümsemeyi izlemek kalsın.

Aynı zamanda Ev dekorunda da sizlere özel, nadide parçalar hazırlamaktadır. Evlerinizde mis gibi kokan ve şık dekoratif ve modern çizgileri ile keyif veren ev aksesuarları hayatınızın vazgeçilmezleri olacaktır.

La Passion Home siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için siparişinizin oluşturma aşamasından üretim aşamasına kadar tüm detaylara sizlerle birlikte karar verir ve konseptinize en uygun alternatifleri bulmanızda yardımcı olur, konseptinize en uygun etiket sizlerle birlikte belirlenir ve tasarlanan bir çok etiketimiz sizin beğeninize sunularak zevkinize en çok hitap eden etikette karar kılınır. Tüm bu aşamalar da sizleri her konuda bilgilendirir ve konuklarınız için tamamen özel tasarlanan bir hediye ortaya çıkartır.

La Passion Home özel günlerinizi akıllardan çıkmayacak hediyelerle süslemek için sizi bekliyor. Çok cazip ve uygun fiyatlardan sizde yararlanın ve Konuklarınızın zihninde hiç bir zaman unutamayacakları kalıcı bir iz bırakın.

La Passion Home özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak.